Kurtlar Vadisi’nden Sharon Stone yanıtı

Primetime Emmy Ödülü ve Altın Küre Ödülü sahibi olan 66 yaşındaki Hollywood yıldızı Sharon Stone, 2005 yılında And Garcia ile birlikte Kurtlar Vadisi dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştı.

97. ve final bölümünde konuk oyuncu olarak rol alan Stone ‘Lisa’, Garcia ise ‘Amon’ rolünü canlandırmıştı. Sharon Stone ile Necati Şaşmaz’ın canlandırdığı Polat Alemdar’ın diziden görüntüleri uzun süre konuşulmuştu.

ONLARIN BİZE NE DEDİĞİNİ BİLMİYORDUK’

TRT World’de yayınlanan ‘Turkish Tea Talk’ pogramına konuk olan Sharon Stone, yıllar önce konuk oyuncu olarak yer aldığı Kurtlar Vadisi dizisi hakkında bir itirafta bulundu.

Dizide rol almaları için kendilerine çok iyi para verildiğini belirten Stone, “Kimse İngilizce konuşmuyordu. Onların bize ne dediğini bilmiyorduk. Andy ile neler olup bittiği hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Sahnelerin konusunu bilmiyorduk. Kaybolmuş haldeydik. Çok büyük büyük bir sette, dev bir malikaneydik. İnanılmaz kıyafetler giymiştik. Gördüğüm en lüks setti ama kimse İngilizce konuşmuyordu ve biz ne yaptığımızı hiç anlamamıştık” ifadelerini kullandı.

‘NECATİ ŞAŞMAZ ÇOK UZUN YILLAR YURT DIŞINDA YAŞAMIŞTIR’

Kurtlar Vadisi’nin senaristi Bahadır Özdener, Sharon Stone’un açıklamaları karşısında sessiz kalmadı. Özdener şu açıklamayı yaptı:

Kurtlar Vadisi’nin final bölümleri için Andy Garcia ve Sharon Stone ile dizide oynamak üzere anlaşılmış ve bu çekimleri gerçekleştirmek için 2005 yılının Aralık ayında California-Los Angles’a gitmiştik. Bu durum tüm dünyada haber olurken A class iki star ilk defa bir tv dizisinde oynarken bir Türk yapım şirketinin bunu başarmış olması da dikkat çekmişti. Kurtlar Vadisi’nin ilgili bölümleri büyük ilgi görürken kendi izlenme rekoruna da kırmıştı. Los Angles-Beverly Hills’teki çekimlerde Yönetmen Serdar Akar hariç ekibin tamamı (görüntü yönetmeni, ışık şefi, sanat yönetmeni, prodüksiyon amiri v.s) bırakın ingilizce bilmemeliyi Ameriklaı idi. Los Angles’ın en iyi ekipleri bu iş için seferber edildi. çok uzun yıllar yurt dışında yaşamıştır. Andy Garcia ve Sharon Stone’un ajanslarıyla sözleşme yapılırken (ingilizce) senaryo metninin tamamı ingilizce olarak sözleşmenin içinde yer almıştır. Sahne içerisinde üç oyuncu da üstün performans sergilemiştir. Merak edenler Kurtlar Vadisi’nin 96 ve 97. Bölümlerini açıp izleyebilir. Andy Garcia daha sonra Kurtlar Vadisi Pusu için İstanbul’a gelmiş ve yeniden dizide yer almıştır.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir